Workcube CRM

Workcube CRM, işletmelerin müşterileri ile ilişkilerini etkin bir biçimde yönetirken hızlı ve kapsamlı hizmet sunmalarını sağlar.

Bugüne kadar CRM konusunda pek çok tanımlama yapıldı. Kimisi CRM’i sadece müşteri bilgilerini kaydetmek olarak algılarken, kimi zaman müşteri şikayetlerini dinlemek CRM olarak kabul edildi.

 • Biz Workcube olarak CRM’i
 • Müşterilere daha iyi hizmet sunmak,
 • Müşteriler ile sürekli ve etkin iletişim kurmak
 • Doğru zamanda, doğru müşteriye, doğru ürünü satmak,
 • Müşteri hizmetleri departmanını daha etkin kılmak,
 • Çapraz ve dikey satış olanakları yaratmak,
 • Satış ekibinin daha kolay ve hızlı satış yapmasını sağlamak,
 • Pazarlama ve satış aktivitelerini basit ve birbirine paralel hale getirmek,
 • Satış fırsatlarını doğru ve etkin değerlendirmek,
 • Yeni müşteriler bulmak,
 • Müşteri başına karlılığı arttırmak için teknolojiyi kullanmak olarak tanımlıyoruz.

  Workcube CRM tüm müşteri bilgilerini güvenlikli bir ortamda hızlı ve kolay bir biçimde ilgili tüm kullanıcılar tarafından erişilebilir bir hale getirir.Geniş kapsamlı müşteri bilgilerini kayıt, takip ve çok yönlü analiz etme imkanı sunar. Müşterilerinizin karlılığını ve müşteri memnuniyetini gerçek zamanlı olarak ölçmenizi sağlar. Workcube CRM’in sunduğu detaylı satış, pazarlama ve servis analiz ve raporları sayesinde işletmenizin performansını net bir biçimde ölçebilir, müşterilerinizi, pazarlama, satış ve servis etkinliklerinizi tek bir açıdan değil her açıdan değerlendirebilir, yapılması gereken değişiklikleri kolaylıkla görebilir, hızlı kararlar alır ve uygulamaya koyarsınız.

  Workcube CRM; Finans, SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi), IK gibi diğer Workcube uygulamaları ile birebir entegre çalışır. İşletmenizin satış aktivitelerini, pazarlama programlarını ve servis destek operasyonlarını etkin ve verimli bir biçimde yönetmenizi sağlar. Web tabanlı mimarisi ve mobil erişim özelliği sayesinde her kanaldan ve her yerden ve her zaman müşterinizle ilişki kurmanıza ve operasyonlarınızı gerçekleştirmenize imkan tanır.

  Pazarlama

  Workcube CRM Marketing modülleri ile telefon, sms, direct mail, web, kablosuz cihazlar, email, direct satış ve partner network’u gibi müşteri ile ilişki içerisinde olunan tüm kanallarda müşteri veya müşteri grubuna özel kampanyalar dizayn eder, hazırlar ve yönetirsiniz. Kullanımı kolay araçlar, pazarlama departmanının bilgi işlem departmanına ihtiyaç duymaksızın segmentasyon yapmasını ve hedef kitle listeleri oluşturmasını sağlar. Pazarlama departmanı müşteri bilgilerini çok yönlü biçimde kullanarak bir-e-bir pazarlama faaliyetleri gerçekleştirme imkanına kavuşur. Workcube CRM’in sunduğu güçlü potansiyel müşteri yönetimi sayesinde web sitenizin ziyaretçileri kolaylıkla sadık müşterilerinize dönüşür.

  Satış

  Workcube CRM Satış, işletmenize sunduğu komple satış gücü otomasyonu çözümü sayesinde, satış ekibinizin tüm işletme çalışanları ile işbirliği içerisinde daha etkin biçimde satış yapmasını ve buna bağlı olarak gelirlerinizin artmasını sağlar. Workcube CRM satış personelinize hedef gelir, gerçekleşen gelir, satış planları, müşteri ihtiyaçları, satın alma eğilimleri, müşteri bilgileri, müşteri cari hesabı gibi bilgilere kolaylıkla ve hızla ulaşarak hızlı ve karlı satış gerçekleştirme imkanı tanır. Mobil satış ekibinizi sisteme entegre ederek saha satış operasyonlarınızı daha verimli kılmanıza ve gerçek zamanlı olarak yönetmenize olanak tanır. Workcube CRM satış ekibinizin satış fırsatlarını kolaylıkla değerlendirmesini, gerçekçi satış tahminleri yapmasını sağlayan özel fonksiyonlara sahiptir.

  Servis

  Workcube CRM Servis&Destek, çalışanlarınızın daha düşük maliyetlerle daha hızlı ve sonuca ulaşan servis ve destek hizmeti sunması için ihtiyaç duyacağı tüm araçları size sunar. Müşteriye özel hizmet verebilmeniz için müşteri bilgilerini kolay izlenebilir ve kullanılabilir bir şekilde servis&destek çalışanlarına ulaştırır. Detaylı case kaydı ve takibi, çapraz ve dikey satış geliştirme fonksiyonları, CTI (Computer Telephony Integration) teknolojisi gibi özellikleri ile tam donanım ve güçlü bir servis destek merkezi yaratmanıza imkan verir. Müşteri şikayet ve talepleri, çözüm süreleri, arama sayısı, çalışan performansı gibi ölçümleri kolaylıkla yapmanızı ve doğru orantılı olarak hizmetlerinizi geliştirmenizi sağlar. Web sitesi üzerinden müşterilerinize self servis hizmet sunmanız sağlayarak Servis&Destek maliyetlerinizi belirgin biçimde düşürür.

ALDE profesyonel çözümler sunar.

Workcube Ürünler

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

-->