Workcube DAM

Kolaylıkla dökümanlarınızı ekleyebilir, görebilir, değiştirebilir, taşıyabilir veya sistemden kaldırabilirsiniz.
 • Dijital varlıklarınız arasında kelime (keywords) araması yapabilirsiniz.
 • Yaratıcı işbirliği ortamı yaratabilirsiniz.
 • Tarihçesine bakarak bir döküman ile ilgili bilgiler takip edebilirsiniz (kayıt, değişiklik, kullanım v.b.)
 • Dijital varlıklarınızı tedarikçilerinizle, bayi ve toptancılarınızla veya diğer tüm iş ortaklarınızla paylaşabilirsiniz.
 • Önizlemeli veya listform olarak dijital varlıklarınızı görebilirsiniz.
 • Sınırsız sayıda ve hiyerarşide dijital varlık kategorisi, bölümü veya alt bölümü yaratabilirsiniz.
 • Workcube, arşivlenen bilgi/belgelere kategori, isim veya tarih aralığına göre erişimi mümkün kılmaktadır.
 • Workcube dijital arşiv çözümü, saklanan bilginin güvenli bir şekilde muhafazasını sağlar. Belgenin arşive yüklenmesinden sonra ismi değiştirilerek aynı dosyanın web üzerinden download edilmesinin önüne geçilir.
 • Modüler yapıya uygun tasarlanmış Workcube arşiv uygulaması, kişiye veya departmana özel arşivleme özelliğine sahiptir. Finans, satış veya bir başka departmana özel dijital bir arşiv oluşturmak mümkün olduğu gibi kişisel arşivlemeler de Workcube’ün dijital arşiv çözümünün özelliklerindendir.

  Kütüphane Fonksiyonu

  İşletme ve kurumların kitap, CD, çizim ve şablonlar v.b. tüm fiziki arşivlerini kayıt altına almalarını ve yönetmelerini sağlar. Şube ve departman bazında fiziki arşiv kaydı imkanı verir. Güçlü bir kullanım takibi fonksiyonuna sahiptir. Yazar adı, basım tarihi, kullanılan departman gibi kütüphane materyalleri ile ilgili her ürlü bilgiyi kaydetmeye ve takip etmeye imkan tanır.

  Rezervasyon (Ortak Kullanım) Fonksiyonu

  Şirket içerisinde ortak kullanıma açık tüm fiziki varlıkların kaydedilmesini ve kullanımlarının organize edilmesini sağlar. Şirket araçları, projeksiyon cihazı, şirket toplantı salonları da dahil ortak kullanıma açık tüm fiziki varlıklar buraya kaydedilebilir. Güçlü rezervasyon ve takip imkanı sunar. Fiziki varlık ile ilgili bakım bilgisi, IT bilgisi, bakım destek anlaşması gibi kayıtları tutmaya imkan tanır. Workcube Fiziki Varlık Yönetimi modülü ile birebir entegre çalışır.

  ALDE profesyonel çözümler sunar.

  Workcube Ürünler

  Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

  -->