EĞİTİM

Workcube’den eğitim almış ve sertifikasyon süreçlerini tamamlamış kullanıcı, geliştirici ve proje yöneticileri işletmeler için daha fazla değer üretmekte, verimliliği arttırmaktadır. Ayrıca bu eğitimlere katılanlar kariyer edinme açısından daha başarılı olmaktadırlar. Workcube, her eğitim sonrası katılımcıları sınavlara tabi tutarak sertifikalandırmaktadır.

Proje Yönetimi ve Implementasyon Eğitimi

Workcube ERP, CRM, HR veya farklı bir yazılım projesini nasıl yönetmelisiniz? Hangi evrensel metodları kullanmalı ve projenizin başarısı için bilmeniz gerekenler neler?

Kimler Katılmalı: Workcube iş ortakları, Workcube kullanan firma yöneticisi ve çalışanları.

Fonksiyonel Eğitimler

Finans Muhasebe, Üretim, Bordrolama, Pazarlama, Tedarik Zinciri, eğitimleri ile kullanıcılar Workcube fonksiyonlarının detaylarını öğrenirler.

Kimler Katılmalı: Workcube iş ortakları, Workcube kullanan firma yöneticisi ve çalışanları.

Kod Geliştirim Eğitimi

Workcube’e uygulama geliştirmek, yeni fonksiyonlar eklemek, özelleştirmek, raporlar oluşturmak şablonlar tasarlamak için bilinmesi gerekenler bu eğitimin içindedir. Bu eğitimlerde HTML, JavaScript, CFML, CSS, XML, SQL, JB bileşenleri gibi temel yazılım standartları ve dillerinin yanı sıra farklı seviyede geliştiriciler için Workcube’e özel müfredatlar vardır. Bu eğitimler ile kendi Workcube’ünüzü genişletmenizin önü açılır.

Kimler Katılmalı: Workcube İş ortakları, ColdFusion üzerinde geliştirim yapmak isteyen yazılımlar, Workcube sisteminde özelleştirme yapmak isteyen firma yazılım ekipleri

Veri Tabanı Eğitimi

Workcube veri tabanlarının mimarisi, yapısı, veritabanı tasarımı, raporlama yaklaşımları bu eğitim kapsamındadır.

Kimler Katılmalı: Masaüstü ve web uygulamaları hazırlamak isteyen, yazılım alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile yazılım dünyasındaki başarısını Workcube sertifikaları ile desteklemek amacında olan yazılım uzmanları.

Sertifikasyon

(ERP Uzmanı, HR Uzmanı vb.) ERP pazarının gelişimine paralel olarak gelinen noktada popüleritesi giderek artan ERP uzman ihtiyacının karşılanmasını hedefler. İnsan kaynakları uygulamalarında yetkinlik kazanmak isteyenler için de bir fırsat olan bu programla Alde, Workcube ERP ve Workcube HR Uzmanı olarak her iki alanda da kariyer yapmak isteyenlere kaçırılmayacak bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Her iki uzmanlık eğitimine katılan ve başarıyla tamamlayanlar sertifikasyonlandırılmaktadır.

Kimler Katılmalı: Üniversitelerin endüstri, bilgisayar, işletme, İİBF 4. sınıf öğrenci, mezun ve bu alanda yetkinlik kazanmak isteyenlerin yanı sıra İnsan Kaynakları alanında çalışmak isteyen yeni mezun veya bu alanda kariyer yapmak isteyen, insan kaynakları alanında çalışmaya istek duyanlar veya bu alanda kariyerini ileriye taşımak isteyenler.

Size en kısa sürede yardımcı olmak için lütfen bizi arayınız.

--> -->