Uygulama Danışmanlığı

Alde, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Proje implementasyonu kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Alde, projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da hizmet sunar

Fonksiyonel Eğitimler

Finans Muhasebe, Üretim, Bordrolama, Pazarlama, Tedarik Zinciri, eğitimleri ile kullanıcılar Workcube fonksiyonlarının detaylarını öğrenirler.

Web & Entegrasyon

Dünya eskisinden daha hızlı değişiyor. Zaman yönetiminin önemi artıyor. Bilgi en ciddi güç haline geldi. Bilgiyi işletmenin gücüne dönüştürmeyi hedefleyen Workcube, gerçekleştirdiği entegrasyonlarla işletmenizdeki farklı sistemleri Workcube ERP ile konuşturur. Bilgiyi tek merkez üzerinden yönetmenizi sağlayarak, operasyonel gücünüzü arttırır. Workcube, çalışandan cariye, üründen fiyata, siparişten irsaliyeye işletmenin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirdiği entegrasyonlarla bütünsel e-dönüşümün bir parçası olmanızı sağlar.

ALDE profesyonel çözümler sunar.

Workcube Ürünler

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

Workcube e-Building ile İnşaat ve Gayrimenkul şirketleri tüm süreçlerini tek bir sistem üzerinden yönetebilir. Satar, satın alır, proje yürütür, iş gücünü yönetir, üretir, ürettirir, tanıtır ve kazanır. Workcube e-Building’e erişmek için sadece bir internet bağlantısı ve bilgisayar yeterlidir. Bu sayede dünyanın neresinde olursa olsun tüm proje ekipleriniz aynı sistem üzerinde çalışır; veriler, süreçler ve yönetim merkezileşir.

Workcube, teknoloji şirketlerine verimlilik ve satışı arttırmaya odaklı çözümler sunuyor. Bilişim şirketlerinin tüm spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde dizayn edilmiş olan Workcube Bilişim çözümü, başta donanım dağıtıcıları ve üreticileri olmak üzere bilişim şirketleri için uygun maliyetli bütünleşik bir çözümdür.

Workcube Services işinizin her kademesinde size hizmet sunar. İş/Görev planlama ve yönetiminin yanı sıra yeni müşteri ve iş fırsatlarını, teklifler, toplantılar, siparişler, faturalandırmalar dahil müşterilerinizle olan ilişkinizin tüm aşamalarını, kampanya/proje bütçelerinizi, insan kaynaklarınızı, fiziki ve dijital varlıklarınızı, tedarikçileriniz ile olan ilişkilerinizi başarıyla ve entegre biçimde yönetmenizi sağlar.

Mobilya endüstrisi yazılım çözümü konusunda tamamen özgün ihtiyaçlara sahip bir endüstri. Müşterilerin sürekli değişen taleplerine ayak uydurmak için mobilya şirketleri müşterilerine özelleştirilmiş ürünler sunmak durumunda. Bu da sürekli değişebilen esnek bir üretim, sipariş, lojistik ve pazarlama demek.

Tanımlama

Analiz

İmplementasyon

-->