UYGULAMA DANIŞMANLIĞI


Alde, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan iş süreçlerine göre implementasyonun sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Proje implementasyonu kapsamında parametre tanımları, veri hazırlama ve aktarma, şablon ve çıktı tasarımları, sisteme geçiş desteği ve sürece bağlı kullanıcı eğitimleri konularında tutarlı, hızlı ve sorunsuz çözümler sunan Alde, projenin kullanıma alınmasıyla birlikte oluşan yeni talepler, süreç değişiklikleri, yeni modül kullanımları gibi diğer konularda da hizmet sunar.

Human Resources (HR) Uygulama Danışmanlığı

Alde, uygulama kapsamındaki e-profil, e-hesap, rol planlama, performans, organizasyon panlama, işe alım, kariyer portal, analiz, raporlama ve PDKS raporlama sistemi modüllerinin tüm süreç ve aşamalarının işletmeye uyarlanmasında tam destek sunar.

Customer Relationship Management (CRM) Uygulama Danışmanlığı

Alde; etkileşim, başvuru gibi, hedef kitle, kampanya/etkinlik yönetimi, üye, fırsat, ziyaret ve satış planlama uygulamalarının işletmenize uyarlama sürecini yöneterek, müşteri yönetimi ve memnuniyetini arttırmaya yönelik değerlendirmeler yapabilmenize olanak sağlar.

Finance & Accounting (FA) Uygulama Danışmanlığı

Alde; fatura, muhasebe, bütçe, cari hesap, kasa, banka, çek/senet, sabit kıymetler, kredi ve fon yönetimi, masraf yönetimi gibi finansal uygulamaların işletmenize uyarlama sürecini yönetir. Tüm finansal operasyonlarınızla birlikte risklerinizi, bütçelerinizi ve masraflarınızı da etkin biçimde yönetmenizi sağlar.

Sales & Distribution (SD) Uygulama Danışmanlığı

Alde; ürün/fiyat yönetimi, stok yönetimi (stok hareketleri, stok işlemleri, sevkiyat işlemleri, stok maliyetleri), satın alma yönetimi (İç talep, satın alma talepleri, teklifler, siparişler), satış yönetimi (teklif, sipariş, taksitli satışlar, promosyonlar,) başlıklarındaki tüm uygulamaları hayata geçirir, satış ekibinizin müşteri bilgilerine gerçek zamanlı olarak ve anında ulaşmalarına imkan verir.

Material Management (MM) Uygulama Danışmanlığı

Alde; ürün / fiyat, ürün tasarım (ürün ağacı tasarımları, spec), kalite, bakım (bakım planı, bakım sonuçları, bakım takvimi, arıza bildirimleri), planlama (üretim talepleri, üretim emirleri), malzeme (üretim malzeme ihtiyaçları), maliyet (ürün, üretim, işçilik maliyetleri) ve üretim takibi konularında üretici firmaların üretim süreçlerini tüm boyutlarıyla yönetme ve analiz etmelerini kolaylaştırır, hızlı ve iyi kararlar almasını sağlar.

e-ticaret, B2C, B2B Portal Yaratın

Workcube, ERP alt yapısı üzerinde çalışan son kullanıcıya yönelik kariyer portal, e-ticaret ve bayi portali gibi tüm network’ünüzü tek bir ekosistemde buluşturan özel platformlar yaratır. İletişim ve iş birliğinizi güçlendirir.

Size en kısa sürede yardımcı olmak için lütfen bizi arayınız.

Uygulama Danışmanlığı Takım Lideri
Evren ABDA
T: 0(534) 414 75 35
E: evren.abda@aldebilisim.com

--> -->