Workcube REPORTMAN

Raporlama Çözümü; Reportman Workcube’ün raporlama uygulaması Reportman işletmelere kendi oluşturdukları küplere bağlanarak web üzerinden sürekle bırak yöntemiyle rapor oluşturma ve kaydetme imkanı sunuyor. Raporlar, zaman ayarlı çalıştırılıp, istendiğinde belirlenen kişilere mail olarak gönderilebiliyor.

Reportman üzerinde oluşturulan raporlar, Excel, PDF, Word formatlarına dönüştürülebildiği gibi, grafik formatında da alınabiliyor. Reportman, kullanıcılarına farklı sistemlerdeki verileri Workcube’e entegre ederek, konsolide ve yüksek performanslı raporlar oluşturmasına olanak sağlıyor. İşletmeler, Reportman ile Dashboardlar tasarlayıp, KPI’lar ile satış ekibinin kotalarını, mevcut satışlarını, eksikleri ortaya koyarak, görsel raporlamalar yapabiliyor. Veri ambarı üzerinde çalışan Reportman, rapor oluştururken ERP üzerindeki raporlama yükünü hafifletiyor, sistem performansını arttırıyor.

ALDE profesyonel çözümler sunar.

Workcube Ürünler

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

-->