Workcube LMS

Workcube eğitim yönetimi modülü ile çalışan, partner ve hatta müşterileriniz için eğitimler planlayabilirsiniz. Yetkinlik, şube, pozisyon tipi v.b. farklı kriterlere göre farklı kullanıcılar için değişik kategori ve konularda eğitimler oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz

Eğitim Yönetimi

Workcube eğitim yönetimi modülü ile çalışan, partner ve hatta müşterileriniz için eğitimler planlayabilirsiniz. Yetkinlik, şube, pozisyon tipi v.b. farklı kriterlere göre farklı kullanıcılar için değişik kategori ve konularda eğitimler oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.

Tek bir ekranda aylık, haftalık veya günlük ajanda üzerinden eğitim takviminizi görebilirsiniz. Amaç, eğitimci, tarih, saat, bütçe, katılımcı, ilgili belgeler, içerik, değerlendirmeler, eğitim davet yazısı, sonuç raporları v.b. eğitimleriniz ile ilgili tüm bilgi, belge ve aksiyonları tek bir merkezden yönetebilirsiniz.Sınırsız kategori ve konuda sorunun yer alabileceği bir soru bankası kurabilir, bu sorularla farklı kullanıcılara göre farklı form ve içeriklerde süreli/süresiz testler oluşturabilirsiniz. Eğitimler, katılımcılar, eğitimciler ile eğitim ve sınav sonuçları üzerinde gerçekçi raporlamalar ve grafikler ile eğitimlerinizin etkinliğini ölçebilir ve geleceğe dair doğru ve gerçekçi planlamalar yapabilirsiniz.Workcube Eğitim Yönetimi size gerçekleştirdiğiniz eğitimlerin değerlendirmesini yapabilmeniz için istediğiniz şekilde ve içerikte formlar, testler hazırlamanızı sağlayan güçlü bir form tasarım aracı sunar.

e-Eğitim


Workcube içerisinde yer alan e-Eğitim modülü tüm şirket içi eğitimlerin online olarak tüm şirket çalışanlarına, iş ortaklarına veya müşterilerine ulaşmasını ve değerlendirilmesini sağlar.

Workcube Eğitim Yönetimi modülünde hazırlanan tüm eğitimler verilen kıstaslara göre otomatik olarak seçilen sistem kullanıcısı kursiyerler tarafından online erişilebilir hale gelir. Online eğitimlerde kursiyerler eriştikleri kursa tıkladıklarında çok fonksiyonlu beyaz tahta üzerinden, eğitimcilerle sesli ve görüntülü sanal ofis ortamında ders görmeye başlarlar.Workcube’ün web based yapısı sayesinde, çalışanınız, iş ortağınız veya müşteriniz dünyanın neresinde olursa olsun bir web browser üzerinden sisteme bağlanarak uzaktan eğitim alabilir.Workcube LMS, hizmet sağlayıcıların, şirketlerin ve eğitim kurumlarının internet ve intranetler üzerinden kolaylıkla interaktif eğitim içeriği oluşturmalarına, eğitim hizmet sunmalarına ve ölçme değerlendirme yapmalarını sağlar.Workcube LMS ile online kayıt, eğitim içeriği oluşturma ve sunma, multimedya, test ve sınavlar, ölçme ve değerlendirmeler, raporlamalar dahil eğitim ile ilgili tüm aktivitelerinizi tek bir merkezden gerçekleştirme, yönetme ve takip etme şansına sahip olursunuz.
ALDE profesyonel çözümler sunar.

Workcube Ürünler

Bir kurumun tüm yönetim ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış uçtan uca kurumsal bilgi sistemidir; ERP+CRM+HR+ SCM+ Project Management+CMS+ LMS+Performans Management+ B2B+B2C.

-->